שלושת סוגי האנרגיה

מאת איציק אלון

לאחר חקירה ארוכה וממושכת של התחום הזה שנקרא אנרגיה, הגעתי להבנה שישנם שלושה סוגי אנרגיות עיקריות המטעינות את האדם. אלו הן האנרגיה הכימית ביולוגית, האנרגיה המינית והאנרגיה הרוחנית.
​​אדם שזכה שכל שלוש האנרגיות האלה יהיו אצלו במצב גבוה עולה למדרגה של גאון.
​​האנרגיות משולבות אחת בשנייה ומשפיעות אחת על השנייה ויוצרות מעין משולש שאני קורא לו משולש האנרגיה.
במאמר זה נסקור את שלושת סוגי האנרגיה ונראה מה אפשר לעשות על מנת להעלות את רמתן.

נתחיל באנרגיה הבסיסית האנרגיה הפיזית. מדובר למעשה במולקולה שנקראת ATP. האברונים בתא ניזונים מה-ATP ובכך יכולים לתפקד. בכל תא בגוף יש מספר תחנות כוח הנקראות מיטוכונדריה. המיטוכונדריה מייצרת ATP. ככל שהאדם יותר בכושר מספר המיטוכונדריות שלו עולה והיכולת שלו להפיק ATP גדלה. על מנת להגדיל את כמות המיטוכונדריות בתא יש צורך בעשייה ובאימון גופני. זו הסיבה העיקרית לכך שאנשים שמתאמנים ופעילים הם יותר אנרגטיים. פשוט יש להם יותר תחנות כוח בכל תא. איש חכם אמר פעם "אם אתה רוצה שעבודה תעשה תן אותה לאדם עסוק".
לאנשים עסוקים יש יותר אנרגיה.

​​אורגונייט הינו תרכובת של חומר אורגני, מתכות וקריסטלים. השילוב של שלושתם גורם לייצור מוגבר של יונים שליליים. היונים השליליים טובים מאוד לאנרגיה הפיזית ומגבירים אותה. אני ממליץ בחום לכל אחד לרכוש לו אורגונייט מאדם שבאמת יודע להכין ולשים אותו קרוב אליו תמיד.
​​
דבר נוסף שאנחנו יכולים לעשות על מנת להגדיל את האנרגיה הפיזית הוא להקפיד על תזונה טבעונית. המוצרים שמגיעים מהחי לא טבעיים לאדם ולכן העיכול שלהם צורך המון אנרגיה, מה גם שצריכתם גורמת לחומציות בגוף וכך פחות חמצן נכנס לתאים.
​​
נמשיך לאנרגיה הבאה- האנרגיה המינית. זוהי אנרגיית היצירה. אמנים ויזמים בורכו באנרגיה מינית גבוהה. בגלל שהשפה האנושית מוגבלת קשה לתאר במדויק את האנרגיה הזאת אך בהחלט אפשר להבחין בה. האנרגיה המינית מרפאה ומחייה את הגוף והנפש, היא עוזרת לקום מוקדם ונותנת תחושת חיוניות מהממת. ישנם דרכים רבות להגביר אותה אך לדעתי הדרך החזקה ביותר היא הימנעות מפליטה. יש ללמוד לשלוט בכך עד שהאדם מגיע למצב שהוא "אדון לזרעו" ובאופן תאורטי פולט רק שהוא רוצה להפרות את האישה.
​​במאמר שלי על האנרגיה המינית סקרתי דרכים נוספות להעלאה של האנרגיה המדהימה הזאת.
​​לגבי נשים אני חושב שהן מיניות הרבה יותר מטבען, אך בשל אילוצים חברתיים ותרבותיים ובשל פגיעות מיניות רבות שעברו בחיים אלו ובחיים קודמים אנרגיה זאת שלהן מדוכאת. לכן נשים חייבות לעבור תרפיה על מנת להגיע לאנרגיה מינית גבוהה כמו שמגיע להן.
​​
לסיום אכתוב על האנרגיה הרוחנית. האנרגיה הזאת היא בעצם האדם עצמו. אפשר לקרוא לה הנשמה, ה-אני או כוח החיים. שתי האנרגיות האחרות אינן אלא כלים של האנרגיה הזאת. כשאדם נמצא בעשייה שתורמת לו ולאחרים והופכת את החיים לטובים יותר, באמת, האנרגיה הזאת מועצמת ומתעלת. כולנו מכירים את ההרגשה המדהימה שמרגישים אחרי שאנחנו נותנים תרומה או עושים מעשה טוב ועל ההרגשה הזאת בדיוק אני מדבר. ככל שהאדם לומד יותר נתונים נכונים על הקיום ונעשה מיומן יותר ביכולתו לעשות טוב, האנרגיה הזאת גדלה. תהליכים רוחניים רבי עוצמה, שמירה על ניקיון כפיים והתרחקות מאנשים מזיקים הינם הכרחיים על מנת להגיע לרמה רוחנית גבוהה.
​​
לסיכום אני מרגיש כ"כ מבורך שחיי מוקדשים לפיתוח האנרגיות האלה אצלי ואצל אנשים אחרים.
​​אני מקווה שתיקחו את הכתוב כאן ותכניסו אותו עמוק לחייכם.

איציק אלון מאמן ומרצה פיזי מנטאלי