ממליצים

"מאמנים יש הרבה, אבל מאמן שיכול להוציא ממך את המיטב, להביא אותך לקצה, לפסגה אחרת, לקום בבוקר ולהסתכל במראה ולהגיד לעצמך 'אני מסוגל" זה מאמן שכל אחד היה רוצה לעצמו! אני ממליצה על איציק אלון, לא כעוד מאמן שתפגשו,
אלא מאמן שיגלה לכם שהמושג יכולת עצמית, זה כמו שריר, שאם אימנת נכון, אתה שם.. בדרך להגשמה."
הילה בן הרוש

"איציק יקר,
אתה מאמן עם ידע רב רגישות ויכולת גבוהה להתאים תוכנית אימונים הוליסטית משולבת שעזרה לי רבות במגוון תחומים.
המון תודה ובהחלט ממליץ בחום. יישר כח"
שי קוגמן

"איציק אלון מאמן אימון ברמה גבוהה, במסירות ותוך הקפדה מירבית על המתעמל שמולו הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברית.
ממליץ בחום."
שלמה לסנר

"דבר ראשון כיף להתאמן בחוץ. בעיקר ליד הים. איציק משלב בין יוגה ופתיחת מרידיאנים לבין חיזוק הגוף והשילוב הזה עושה לי טוב. אהבתי שהמניע לעשות כושר הוא כדי להעלות את האנרגיה שלי לכל אורך היום. ואכן במהלך החודשים בהם התאמנתי עם איציק וגם בין המפגשים בתרגילי אימון שאיציק הנחה אותי לתרגל מידיי יום רמת האנרגיה והערנות שלי עלו מאוד וזה משפיע על יכולת הריכוז שלי ועל הפרובוקטיביות שלי לאורך כל היום."
מיכל צרפתי

"איציק אלון, בחור צעיר ונחוש, כל כך מתחשב ועדין שזה נוגע לאימון של אנשים "מבוגרים" ולא בכושר. החלטתי לבחור באיציק כמאמן אישי שלי לתקופה הקרובה כדי לשפר את הכושר שלי ובעיקר את המטבוליזם שלי. שפו לאיצקי !! נראה שהוא מצליח לעשות מה שאחרים לא הצליחו –כבר הזמנתי שיעור נוסף… מחכה בקוצר רוח לראות תוצאות בעוד חודש-חודשיים. מומלץ בחום…"
רעיה צלף קולדקין

"הכרתי את איציק, אהבתי את דרך פעולתו, את דרכו לשיתוף אחרים בידע שלו, ללא שיקולים ובלבד שיואיל לזולתו וייצור אנשים אנרגטיים, החשים בטוב – פיזית ומנטאלית, תורמים לבטחונם העצמי ולבטחון סביבתם ויוצרים חברה שונה, בריאה, אנרגטית, עירנית, מושכת ויצרנית.
התאמנתי עם גופי בן הכמעט 60 והוצאתי מעצמי יותר ויותר בכל אימון. איציק העשיר אותי בידע על תזונה, על אנרגיה- ייצורה ושימורה, על הקשר ביני כישות רוחנית לגוף שאני מפעיל ובכלל אני ממליץ לעבוד עם איציק לטווח ארוך, להתמכר לשמוע, לקרוא, ללמוד וליישם. חייכם לא יהיו יותר אותם חיים."
שוקי מזרחי

"האימונים עם איציק שינו את חיי. הגעתי אליו בעקבות עייפות כרונית ואי יכולת להתמיד באימוני כושר כלשהם( וניסיתי הרבה). כבר אחרי האימון השני הרגשתי בהבדל. זאת אחת המתנות הטובות שעשיתי לעצמי. מומלץ בחום."
גליה קפלן

"אני שרה יצחק מתאמנת עם המאמן האישי שלי איציק אלון.
מפרגנת על התוצאה היפה שקיבלתי לאחר כחודשיים של עבודה אינטנסיבית.
נהנית מכל שיעור.
התוצאה היא ירידה במשקל; ירידה בשומן הפנימי של כ-2.5 קילוגרם,
בכללי מצבי מצויין ועל כך עלי להודות.
מומלץ בחום".
שרה יצחק

"לאחר פחות מחודש התוצאות של העבודה עם איציק כבר נראות לעין. החל מירידה במשקל, עיצוב הגוף והכי חשוב…שינוי אדיר ברמות האנרגיה שעוזר לי מאוד בכל תחומי החיים: בעבודה, בקשר עם אנשים ובהרגשה כללית נפלאה. מאמן קשוב, מקצועי, לא מוותר. כל אימון חוויה."
מירב שוורץ

"עשיתי אימון כושר עם איציק בים ומאוד נהניתי. איציק ידע להפעיל אותי כמו שצריך ולתת תרגילים מגוונים שטיפלו גם בחיזוק שרירים, גם בסיבולת לב-ריאה וגם בהרפיה מנטלית ונפשית.
בהחלט, להתאמן עם איציק זה צעד הרבה יותר נבון מאשר סתם ללכת לחדר כושר בלי לדעת מה הקשרים של כל איבר בגוף לפן הנפשי והמנטלי שלנו"
אנה דמב

"המודעה של איציק קפצה באקראי ברשת החברתית וראיתיה. משהו בסרטון שהוא העלה שם משך את עיניי. החלטתי לנסות, ככה באופן עיוור, בלי להכיר אותו. דבר ראשון שבדקתי זה אם הוא מלומד, ואכן הוא בוגר תואר ראשון בחינוך גופני. לי זה מאוד חשוב. כי זה אומר הרבה על מאמן. זה מאוד חשוב כי זה ידע חשוב והכרחי לדעתי למאמן כושר.
נרשמתי מראש לשלושה חודשים, בהוראתו והמלצתו. בדיעבד ידעתי (בעצם ידעתי די מהר) שזה היה צעד חכם לעשות כי זה גרם לי להתחייבות מסוימת, שאי אפשר לסגת ממנה בקלות. ואכן אלה היו 3 חודשים בשיא הקיץ החם פה של אימונים כמה פעמים בשבוע, בלי לוותר. ביצענו את התוכנית שתכננו מראש עד סוף הזמן המתוכנן ואף המשכנו עוד חודש. ב-4 חודשים בתהליך עם איציק השלתי ממשקלי 17 ק"ג. היה כיף ומאוד מספק לרדת כמה מידות בבגדים!
איציק הוא מאמן מקצועי, רציני, אחראי ואכפתי. הוא אוהב להרחיב אופקים וללמוד עוד ועוד, ולתרום מהידע שלו למתאמנים שלו.
עלה והצלח בהמשך הדרך כל הכבוד!!!"
יעל ט.

"איציק התותח!
מאמן קשוב, מקצועי, רציני – מומלץ ממש !!
נותן הרבה יותר מתרגילים ומוטיבציה לאימון. קיבלתי המון טיפים לאורח חיים בריא,
תזונה נכונה, יציבה, בריאות מינית, תוספי תזונה ועוד..
כיף להתאמן אצל מישהו שחי את זה ויודע להתאים תוכנית אימונים אישית לכל אחד באמת.
המון תודה :)) ממשיך להמליץ"
שחר סמולנסקי

"אני מסוגל לעשות תרגילים שלא חשבתי בכלל שאוכל לעשות, הסבולת שלי השתפרה מאוד, נכנסתי למצב פיזיולוגי חדש, ירדתי במשקל, אני כבר לא נמנע מפעילות גופנית, רמת האנרגיה שלי עלתה מאוד, האימונים מאוד מגוונים ומעניינים"
שי עופר

הגעתי עייפה, בכושר ירוד וחסרת אמון ביכולת שלי לשפר את המצב, האימונים הראשונים היו קשים ומפרכים, אך לאחר זמן לא רב הרגשתי איך אני מתחזקת, מתחטבת ומרגישה יותר טוב. האימונים עם איציק החזירו לי אנרגיה ושיפרו את התחושה הנפשית שלי. איציק מעביר את התהליך ברגישות, מקצוענות ונחישות וממש כיף לעבוד איתו, ממליצה בחום"
ורד א.

"אני באיזון פיזי ומנטאלי- כושר גופני טוב ובהירות נפשית, רמת האנרגיה שלי גבוהה יותר, התשומת לב שלי לתזונה ממש השתפרה"
אנה וייסמן

מאוד נהנתי! מקצוען, תומך, לא מוותר כשקשה ואיתי בתהליך טלפונית שזה מאוד עוזר"
יעל שגב

"ירדתי 2 ק"ג תוך חודש, חילוף החומרים שלי השתפר, אני מרגישה יותר ערנית ואנרגטית. אני ממליצה על איציק בחום, הוא סופר מקצוען"
טליה אבוביץ

"תודה לך איציק להיכן שהבאת אותי- ללא כאבי גב, ללא כאבי רגליים וגולת הכותרת לעלות במדרגות בלי להחזיק במעקה. מקווה להמשיך ולהתמיד"
רחל קיזלשטיין

"איציק הוא מאמן מקצוען ואנרגטי מכיוון שהוא אוטודידקט הן בתחום הספורט והן בתחומים משיקים לספורט, כמתאמן אצלו אתה לא רק שומר על כושר גופני וגזרה מעוצבת, אלא מקבל גם המון ידע וכלים שנותנים הבנה ובסיס טוב להתאמן, וגורמים לך לרצות להתמיד בעיסוק בספורט"
ליאור הראל

"אחרי המון כשלונות להתאמן, איציק הגיע והפך את האימון לחוויה מרעננת וזאת בשל האסרטיביות והמקצועיות המדהימה שלו. יש לאיציק המון ידע ובכל אימון זה מורגש"
אירית פז

"ממליצה בחום!!! הגעתי אל איציק אלון חודש לפני החתונה שלי על מנת להוריד 5 ק"ג ויחד הצלחנו במשימה ! אין עליך. תודה!"
אורית אורן

"קבעתי עם איציק אימון היכרות, במהלך האימון איציק שאל שאלות שמיקדו את האימון, קיבלתי עצות לתזונה נכונה וטיפים יומיומיים בכדי לחזק את הגוף ואת הנפש.
האימון היה מותאם ויצאתי עם שיעורי בית!
תודה איציק! ממליצה לכל אחד להתנסות באימון איתך, ולקחת את מה שאתה נותן להמשך.
נתראה באימון הבא :)"
רונלי ריכטר

"מאמן מקצועי, משקיע, מעודד ונותן המון השראה ומוטיבציה!!! מתאים תוכנית אישית להשגת היעדים שאליהם רוצים להגיע! יש לו הרבה ידע וניסיון, באמת כיף גדול ממליצה בחום!"
טליה אבוביץ

"הוא אחלה ממש! היה מקסים, קודם כל באופן אישי, גם מקצועי, יודע את העבודה, נעים איתו, הוא כייפי, ישר התחברתי אליו וממש אהבה ממבט ראשון!"
רוזי מלך

"מדהים, בחור בעל ידע עצום, כל תרגיל שהוא נותן לעשות מסביר על איזה חלק זה עובד ומפתח. רגיש, קשוב, שואל, דואג, מקצועי, מתעניין וגם בתחילת הדרך השאלון שלו מוקפד ומתייחס להרבה מאוד נקודות.
יאנה דוברביצקי

"מאמן כושר שמשלב תרגול יוגה , אימון מנטלי, הבנה של גוף-נפש ברמה מאוד גבוהה זה הדור החדש.
ממליצה בחום על איציק ומנסיון של הרבה שנים תקבעו מהר לפני שייגמר"
סיגל שמר ביטון

"הגעתי לאיציק בשביל לעלות את רמת האנרגיה ולהיכנס לכושר.. איציק ערך לי שאלון שבו ביקש ממני להפסיק לעשן ולשתות קפה…בהתחלה לא הבנתי מה הוא נפל עליי…. ככל שהזמן עבר הפסקתי לעשן ולשתות קפה והחיים שלי השתנו 180 מעלות הנשימה קלה יותר האנרגיה בשיאה… אין לי נפילות של עייפות שאני חייבת קפה… הגוף זורם באופן טבעי. מומלץ להקשיב לבחור הוא יודע על מה הוא מדבר… תודה איציק"
שרית אברג'יל

"מאמן מוכשר, אנרגטי עם VISION מצליח להוריד ממני את החלודה, מה שאגב הרבה לפניו לא הצליחו. חובה לנסות !! תנסו ותבינו. מומלץ בחום"
רעיה צלף קולדקין

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
לשיחה בוואטסאפ
אשמח לעזור
היי, זה איציק אלון, איך אפשר לעזור?