ממליצים

"מאמנים יש הרבה, אבל מאמן שיכול להוציא ממך את המיטב, להביא אותך לקצה, לפסגה אחרת, לקום בבוקר ולהסתכל במראה ולהגיד לעצמך 'אני מסוגל" זה מאמן שכל אחד היה רוצה לעצמו! אני ממליצה על איציק אלון, לא כעוד מאמן שתפגשו,
אלא מאמן שיגלה לכם שהמושג יכולת עצמית, זה כמו שריר, שאם אימנת נכון, אתה שם.. בדרך להגשמה."


הילה בן הרוש

"איציק יקר,
אתה מאמן עם ידע רב רגישות ויכולת גבוהה להתאים תוכנית אימונים הוליסטית משולבת שעזרה לי רבות במגוון תחומים.
המון תודה ובהחלט ממליץ בחום. יישר כח"

שי קוגמן

"היום הרבה אנשים מתעסקים בשיפור עצמי. חלקם אפילו מחליטים ללמד אחרים איך לשפר את עצמם. חלקם אפילו קוראים לעצמם "מנטורים". הבעיה היא שרובם הגדול לא באמת יכול לעשות את זה. משהו חסר שם. אפשר לקרוא לזה ניסיון, אני יותר רואה את זה כאותנטיות. בשורה התחתונה- קשה למצוא את הדבר האמיתי. לפני כמה חודשים פגשתי במקרה את איציק אלון והחלטתי לתת לו מזמני ומכספי כדי ללמוד ממנו איך לשפר את עצמי. הייתה לי הרגשה שהוא הדבר האמיתי- ואכן לא טעיתי.  איציק תרם לי מהניסיון שלו ומהידע הרחב שלו בנושאים מגוונים- כושר גופני, תזונה, יוגה, כסף, עסקים, יזמות ואנרגיה. הוא הכיר לי כמה מהספרים הכי מעניינים שקראתי בחיים. מכל פגישה איתו יצאתי עם כלים חדשים, ידע חדש, ובעיקר הרבה אנרגיות טובות ומרעננות שהוציאו אותי לפעול. ממליץ עליו מאוד לכל מי שרוצה לשפר את עצמו ואת החיים שלו (או סתם להיכנס לכושר או להוריד במשקל)."        

  אור ואזאנה

"דבר ראשון כיף להתאמן בחוץ. בעיקר ליד הים. איציק משלב בין יוגה ופתיחת מרידיאנים לבין חיזוק הגוף והשילוב הזה עושה לי טוב. אהבתי שהמניע לעשות כושר הוא כדי להעלות את האנרגיה שלי לכל אורך היום. ואכן במהלך החודשים בהם התאמנתי עם איציק וגם בין המפגשים בתרגילי אימון שאיציק הנחה אותי לתרגל מידיי יום רמת האנרגיה והערנות שלי עלו מאוד וזה משפיע על יכולת הריכוז שלי ועל הפרובוקטיביות שלי לאורך כל היום."

מיכל צרפתי

"לאיציק האהוב !

ביום שנתקלתי בפרסום של איציק ונכנסתי לאתר הבית שלו… שקעתי שעות בקריאת המאמרים המרתקים, הם נגעו בכל האספקטים אשר הייתי זקוקה להם בדיוק בשלב זה בחיי. הרגשתי שסוף סוף יש אדם הרואה את המכלול השלם ושאוכל לצאת איתו לדרך שיהיה בה גם ערך מוסף. המפגשים עם איציק לגמרי הפכו להיות עוגן בימים לא פשוטים עבורי. בכל אימון התמלאתי באנרגיות מחודשות, חיזקתי את הגוף וקיבלתי בוסט מדהים לנפש. איציק הוא הרבה יותר ממאמן, הענווה שהוא מביא איתו, השיח העמוק, הראייה מעבר והמיקוד במטרות יוצרים מסע מוצלח ומופלא. נהנתי מכל רגע וכל מי שיזכה בנוכחות ובליווי של איציק, אין לי ספק שיטמיע הצלחות בחייו. תודה יקירי על שהיית חלק בנקודת ציון אחת המשמעותיות בחיי!"

חלי וידנפלד

"הכרתי את איציק, אהבתי את דרך פעולתו, את דרכו לשיתוף אחרים בידע שלו, ללא שיקולים ובלבד שיואיל לזולתו וייצור אנשים אנרגטיים, החשים בטוב – פיזית ומנטאלית, תורמים לבטחונם העצמי ולבטחון סביבתם ויוצרים חברה שונה, בריאה, אנרגטית, עירנית, מושכת ויצרנית.
התאמנתי עם גופי בן הכמעט 60 והוצאתי מעצמי יותר ויותר בכל אימון. איציק העשיר אותי בידע על תזונה, על אנרגיה- ייצורה ושימורה, על הקשר ביני כישות רוחנית לגוף שאני מפעיל ובכלל אני ממליץ לעבוד עם איציק לטווח ארוך, להתמכר לשמוע, לקרוא, ללמוד וליישם. חייכם לא יהיו יותר אותם חיים."


שוקי מזרחי

"האימונים עם איציק שינו את חיי. הגעתי אליו בעקבות עייפות כרונית ואי יכולת להתמיד באימוני כושר כלשהם( וניסיתי הרבה). כבר אחרי האימון השני הרגשתי בהבדל. זאת אחת המתנות הטובות שעשיתי לעצמי. מומלץ בחום."


גליה קפלן

"איציק הכל התחיל ממפגש אינטנסיבי אחד ביום שישי. הרגשנו שבשביל שינוי משמעותי במשפחה, יש צורך בתהליך ממוקד שייתן מענה לבריאותנו. כאשר השינוי העיקרי הגדול ביותר הוא שינוי תזונתי בבית. אתה מלמד אותנו שהטבע נתן לנו הכל וכל מה שצריך זה לדעת במה ואיך להשתמש. חייבת לשבח את תכונותיך המדהימות- יסודיות, דייקנות, הקשבה, השקעה ומלא תשומת לב. איציק תודה על הקניית ההרגלים והיסודות וברור שנמשיך להיות בקשר חם. תודה על הכל ומרגישים מעולה בדרך שלך. מכולנו משפחת ארצי"


לילך ארצי

"לאחר פחות מחודש התוצאות של העבודה עם איציק כבר נראות לעין. החל מירידה במשקל, עיצוב הגוף והכי חשוב…שינוי אדיר ברמות האנרגיה שעוזר לי מאוד בכל תחומי החיים: בעבודה, בקשר עם אנשים ובהרגשה כללית נפלאה. מאמן קשוב, מקצועי, לא מוותר. כל אימון חוויה."


מירב שוורץ

"יצאנו לדרך 20 אימונים… ההתחלה הייתה קשה… הגעתי אחרי חודשיםשלא התאמנתי בחדר כושר, צמחוני על תזונה גרועה, עובד שעות מטורפות בעבודה… היום אחרי 10 אימונים הפכתי מאדם עייף לאנרגטי, כזה עם שגרת בוקר ששינתה לי את החיים. השילוב של התזונה, אימוני הכח ובמיוחד היוגה- עשו עבורי את מה ששנים בחדר כושר לא הצלחתי לעשות לבד… בשורה התחתונה, גשו לאיש מקצוע ותשקיעו בנכס הכי מגניב שלכם… בעצמכם. ואם כבר איש מקצוע אז שיהיה עם תשוקה ורצון לתהליך. וזה עבורי איציק."

אסף מליחי

"המודעה של איציק קפצה באקראי ברשת החברתית וראיתיה. משהו בסרטון שהוא העלה שם משך את עיניי. החלטתי לנסות, ככה באופן עיוור, בלי להכיר אותו. דבר ראשון שבדקתי זה אם הוא מלומד, ואכן הוא בוגר תואר ראשון בחינוך גופני. לי זה מאוד חשוב. כי זה אומר הרבה על מאמן. זה מאוד חשוב כי זה ידע חשוב והכרחי לדעתי למאמן כושר.
נרשמתי מראש לשלושה חודשים, בהוראתו והמלצתו. בדיעבד ידעתי (בעצם ידעתי די מהר) שזה היה צעד חכם לעשות כי זה גרם לי להתחייבות מסוימת, שאי אפשר לסגת ממנה בקלות. ואכן אלה היו 3 חודשים בשיא הקיץ החם פה של אימונים כמה פעמים בשבוע, בלי לוותר. ביצענו את התוכנית שתכננו מראש עד סוף הזמן המתוכנן ואף המשכנו עוד חודש. ב-4 חודשים בתהליך עם איציק השלתי ממשקלי 17 ק"ג. היה כיף ומאוד מספק לרדת כמה מידות בבגדים!
איציק הוא מאמן מקצועי, רציני, אחראי ואכפתי. הוא אוהב להרחיב אופקים וללמוד עוד ועוד, ולתרום מהידע שלו למתאמנים שלו.
עלה והצלח בהמשך הדרך כל הכבוד!!!"


יעל ט.

"איציק התותח!
מאמן קשוב, מקצועי, רציני – מומלץ ממש !!
נותן הרבה יותר מתרגילים ומוטיבציה לאימון. קיבלתי המון טיפים לאורח חיים בריא,
תזונה נכונה, יציבה, בריאות מינית, תוספי תזונה ועוד..
כיף להתאמן אצל מישהו שחי את זה ויודע להתאים תוכנית אימונים אישית לכל אחד באמת.
המון תודה :)) ממשיך להמליץ"


שחר סמולנסקי

"אני מסוגל לעשות תרגילים שלא חשבתי בכלל שאוכל לעשות, הסבולת שלי השתפרה מאוד, נכנסתי למצב פיזיולוגי חדש, ירדתי במשקל, אני כבר לא נמנע מפעילות גופנית, רמת האנרגיה שלי עלתה מאוד, האימונים מאוד מגוונים ומעניינים"

שי עופר

הגעתי עייפה, בכושר ירוד וחסרת אמון ביכולת שלי לשפר את המצב, האימונים הראשונים היו קשים ומפרכים, אך לאחר זמן לא רב הרגשתי איך אני מתחזקת, מתחטבת ומרגישה יותר טוב. האימונים עם איציק החזירו לי אנרגיה ושיפרו את התחושה הנפשית שלי. איציק מעביר את התהליך ברגישות, מקצוענות ונחישות וממש כיף לעבוד איתו, ממליצה בחום"

ורד א.

"אני באיזון פיזי ומנטאלי- כושר גופני טוב ובהירות נפשית, רמת האנרגיה שלי גבוהה יותר, התשומת לב שלי לתזונה ממש השתפרה"


אנה וייסמן

מאוד נהנתי! מקצוען, תומך, לא מוותר כשקשה ואיתי בתהליך טלפונית שזה מאוד עוזר"


יעל שגב

"ירדתי 2 ק"ג תוך חודש, חילוף החומרים שלי השתפר, אני מרגישה יותר ערנית ואנרגטית. אני ממליצה על איציק בחום, הוא סופר מקצוען"

טליה אבוביץ

"תודה לך איציק להיכן שהבאת אותי- ללא כאבי גב, ללא כאבי רגליים וגולת הכותרת לעלות במדרגות בלי להחזיק במעקה. מקווה להמשיך ולהתמיד"


רחל קיזלשטיין


"איציק הוא מאמן מקצוען ואנרגטי מכיוון שהוא אוטודידקט הן בתחום הספורט והן בתחומים משיקים לספורט, כמתאמן אצלו אתה לא רק שומר על כושר גופני וגזרה מעוצבת, אלא מקבל גם המון ידע וכלים שנותנים הבנה ובסיס טוב להתאמן, וגורמים לך לרצות להתמיד בעיסוק בספורט"


ליאור הראל

"אחרי המון כשלונות להתאמן, איציק הגיע והפך את האימון לחוויה מרעננת וזאת בשל האסרטיביות והמקצועיות המדהימה שלו. יש לאיציק המון ידע ובכל אימון זה מורגש"

אירית פז

"ממליצה בחום!!! הגעתי אל איציק אלון חודש לפני החתונה שלי על מנת להוריד 5 ק"ג ויחד הצלחנו במשימה ! אין עליך. תודה!"


אורית אורן

"איציק מאמן אותי מזה כחודשיים עם אופציה לעוד 20 שנה לפחות. מקצועי, זמין לשאלות ועושה עבודה מצוינת מכל הבחינות. מאוד איכותי, חי את המקצוע, עם המון ידע נוסף גם בצד הרוחני והפילוסופי. כל שיעור איתו הוא חוויה. ממלית עליו בחום."


מתי לוטרשטיין

"מאמן מקצועי, משקיע, מעודד ונותן המון השראה ומוטיבציה!!! מתאים תוכנית אישית להשגת היעדים שאליהם רוצים להגיע! יש לו הרבה ידע וניסיון, באמת כיף גדול ממליצה בחום!"


טליה אבוביץ

"הוא אחלה ממש! היה מקסים, קודם כל באופן אישי, גם מקצועי, יודע את העבודה, נעים איתו, הוא כייפי, ישר התחברתי אליו וממש אהבה ממבט ראשון!"


רוזי מלך

"מדהים, בחור בעל ידע עצום, כל תרגיל שהוא נותן לעשות מסביר על איזה חלק זה עובד ומפתח. רגיש, קשוב, שואל, דואג, מקצועי, מתעניין וגם בתחילת הדרך השאלון שלו מוקפד ומתייחס להרבה מאוד נקודות.


יאנה דוברביצקי

"מאמן כושר שמשלב תרגול יוגה , אימון מנטלי, הבנה של גוף-נפש ברמה מאוד גבוהה זה הדור החדש.
ממליצה בחום על איציק ומנסיון של הרבה שנים תקבעו מהר לפני שייגמר"


סיגל שמר ביטון

"איצקו, מאמן הכושר מס'1, שאני מאוד מעריכה, תודה על עבודתך המסורה עימי. על זה שלא ויתרת לי גם שהיה לי קשה. בזכותך הפכתי לאישה ספורטיבית עם רצון להתחזק גופנית ורוחנית כל הזמן. מאחלת לך שכל חייך, תחייה בעוצמה ותהיה בעצמך – בריא ושתמשיך לעודד ולהחכים ולגרום לכולנו להיות רזים וחתיכים. (יצא לי חרוז):)


קארין רוזנפלד

"מאמן מוכשר, אנרגטי עם VISION מצליח להוריד ממני את החלודה, מה שאגב הרבה לפניו לא הצליחו. חובה לנסות !! תנסו ותבינו. מומלץ בחום"
רעיה צלף קולדקין

לשיחה בוואטסאפ
אשמח לעזור
היי, זה איציק אלון, איך אפשר לעזור?
Call Now Button